• WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

• 27 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Do wyborów przystąpiło 165 uczniów z klas 4-8 spośród 192 uprawnionych do głosowania, co stanowi 86%.

W wyniku głosowania wybrano trzyosobową Radę Samorządu Uczniowskiego w składzie:

Przewodniczący szkoły - Michał Woliński kl.8a

Zastępca Przewodniczącego - Karolina Zając kl.8a

Sekretarz - Remigiusz Krawczyk kl.5a

W Komisji Wyborczej zasiadali: Laura Sus, Roksana Kośla i Piotr Drabik.

W organizacji wyborów uczestniczyli również Adam Zięba i Filip Wróbel.

• JESIEŃ W KLASIE 0a

• Do klasy 0a zawitała Pani Jesień. Pod kierunkiem wychowawczyni p.M.Pietrzyk uczniowie wykonali prace plastyczne z przyniesionych darów jesieni. Dowiedzieli się od nauczycielki o urokach tej pory roku, zmianach zachodzących w przyrodzie.

Prace wykonali starannie i estetycznie. Wszystkie zostały umieszczone na tablicy w sali, a z przyniesionych darów jesieni przygotowali wystawkę klasową.

• WYCIECZKA KLASY TRZECIEJ NA DWORZEC PKP RADOM GŁÓWNY

•  7 września uczniowie z klasy 3ai uczestniczyli w wycieczce na Dworzec kolejowy PKP Radom Główny .

Dzięki uprzejmości Centrum Informacji Turystycznej chłopcy i dziewczęta dowiedziały się jak sprawnie poruszać się po dworcu. Miały umożliwioną prezentacje taboru kolejowego, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe drobne gadżety.

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• ​​​​​​

"Zawsze idź przez życie tak, jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie..."

Vernon Howard

Już nadszedł 1 września i kolejny rok szkolny się rozpoczął.

Spotkaliśmy się Wszyscy w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela Fara przy ul. Rwańskiej w Radomiu na porannej mszy świętej.

Dalsze uroczystości odbyły się w  murach Naszej szkoły. Uczniowie po przerwie wakacyjnej przywitali swoich wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły, koleżanki i kolegów.

Życzymy Wam drogie dzieci  wiary w siebie i wasze możliwości, realizacji zamierzonych celów i sukcesów szkolnych....

Razem zadbamy o integrację, dobre relacje i optymizm.

Życzymy wszystkim powodzenia.