• RADOMSKI UNIWERSYTET DZIECI I MŁODZIEŻY ZAPRASZA

• Radomski Uniwersytet Dzieci i Młodzieży (RUDiM) zaprasza na zajęcia i pokazy dla uczniów klas I-VIII z przedmiotów takich jak: matematyka, chemia prawo, sztuka, fizyka oraz pedagogika. Zapraszamy nauczycieli z uczniami na zajęcia organizowane przez nasz Uniwersytet.

Ponadto  w ramach RUDiM organizowany jest "Maraton ósmoklasisty" z matematyki i języka angielskiego. Zajęcia będą odbywały się w małych 8-osobowych grupach i prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę UTH Rad.

Podczas trwania zajęć uczestnicy otrzymają bezpłatne materiały dydaktyczne oraz będą pracować na arkuszach dostosowanych do aktualnych wymagań egzaminacyjnych.

Gwarantujemy wysoki poziom nauczania!

• ROBOT EDUKACYJNY W 5B W RAMACH LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

• Na lekcji informatyki uczniowie klasy 5b pod kierunkiem p. Beaty Sawińskiej nauczycielki informatyki  poznawali zasady programowania i poznawali robota edukacyjnego Photon.

Pisanie programów w języku Scratch dla tego robota i poznawanie jego możliwości, to była wspaniała zabawa i olbrzymia motywacja do dalszej nauki programowania.

• NASI UCZNIOWIE NA KONCERCIE W SZKOLE MUZYCZNEJ

• W ostatnim dniu września uczniowie naszej szkoły wybrali się do Zespołu Szkół Muzycznych na koncert edukacyjny z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki.

Występował zespół Humi Accordion Band.

Mieliśmy okazję wysłuchać różnych gatunków muzycznych.

Zarówno młodsze klasy jak i starsze  aktywnie brały udział w konkursach przygotowanych przez gospodarzy.