• WEWNĄTRZSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY KLAS 1-4

• W miesiącu grudniu odbył się w Siódemce  wewnątrzszkolny turniej szachowy w kategorii klas 1-4.

Organizatorem turnieju był Samorząd Uczniowski z jego głównym przedstawicielem Michałem Wolińskim oraz sędziami:

Mikołajem Jabłońskim i Adamem Ziębą.

Nad całością imprezy czuwały nauczycielki: Jolanta Minda i Joanna Dobosz. Wszyscy uczestnicy turnieju ambitnie walczyli i należą im się gratulacje.

Na szczególne wyróżnienie zasługują osoby, które zajęły 6 pierwszych miejsc:

I miejsce - Kacper Krzosek 4a,

II miejsce - Tomasz Gawroński 2b,

III miejsce - Błażej Warchoł 4a,

IV miejsce - Nikola Suwała 4a,

V miejsce - Błażej Suwała 2b,

VI miejsce - Zuzanna Słowikowska 3a.

Wszystkim naszym szachistom życzymy powodzenia na kolejnych imprezach szachowych wewnątrzszkolnych i międzyszkolnych.

• KONKURS - "NIEZIEMSKIE ANIOŁY"

• W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny: „Nieziemskie Anioły”, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień plastycznych dziecka.

Laureaci kategoria wiekowa I - III klasa:

Miejsce I - Mikołaj Toruń kl. 1a

Miejsce II - Maja Kucharska kl. 1a

Miejsce III - Julia Wasiak kl. 2b

Miejsce III - Nel Zielińska kl. 3c

Wyróżnienia: Oliwia Nowocień kl. 1b, Weronika Rowińska kl. 2a, Nikola Parszewska kl. 2b

Laureaci kategoria wiekowa IV - VIII klasa :

Miejsce I - Martyna Dyznarowska kl. 6b

Miejsce II - Maciej Grad kl. 6a

Miejsce III - Karolina Ślusarczyk kl. 4a

Miejsce III - Julian Szpindor kl. 4a

Wyróżnienia: Aleksandra Prażmowska kl. 4a, Nikola Suwała kl. 4a, Stanisław Gawroński kl. 5b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości. Zwycięskie prace zostały wysłane na kolejny etap konkursu do organizatora głównego.

Trzymamy mocno kciuki.

• BOŻONARODZENIOWA PACZKA DLA BOHATERA

• "To dzięki Wam, każdy bohater poczuje, że pamiętamy o Jego zasługach dla wolnej Polski".

Po raz kolejny odbyła sie w naszym mieście szlachetna akcja - XII Ogólnopolska Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera wspierana m.in. przez Zespół Szkół Zawodowych im. mjra Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Radomiu, w której to odbyło się podsumowanie akcji. Nasza szkoła i tym razem wzięła udział w tej akcji.

Pani Dyrektor Katarzyna Gruszka otrzymała podziękowanie za wspieranie tej szlachetnej akcji od kilku już lat.

• TRZYDNIOWY JARMARK ŚWIĄTECZNY

• Trzydniowy Jarmark Świąteczny w Radomiu zapełniony był wieloma atrakcjami I wydarzeniami.

18 grudnia odbył się także konkurs na najładniej ubraną choinkę. W konkursie startowały szkoły i placówki oświatowe z całego Radomia. Wszystkie choinki byly przepiękne.

Z naszej placówki w konkursie uczestniczyły maluchy z klasy 0a. pod opieką p.M.Pietrzyk.

Świetnie sobie poradziły, możemy efekty zobaczyć na zdjęciach.

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

• Uczniowie naszej szkoły pod opieką p.J.Białas brały udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym  "E=mcto moc! Każdy ma swoją!" z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Uczennica Lena Szmidt klasy 2a zdobyła II miejsce.

9 grudnia w PSP nr 5 w Radomiu odbyło się wręczenie nagród laureatom.

Gratulujemy!

• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI NA LEKCJACH INFORMATYKI

• W ramach "Laboratorium  Przyszłości" na lekcjach  informatyki uczniowie klasy 2b z  nauczycielką tego przedmiotu p.B.Sawińską z wielkim zaangażowaniem uczyli się podstaw programowania z grą edukacyjną Scottie Go!

Była świetna zabawa i owocna nauka.