• NIEZIEMSKIE ANIOŁY KONKURS PLASTYCZNY

• Jest nam niezmiernie miło poinformować i nie możemy pozostawić bez echa tego, że uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni podczas drugiego etapu konkursu plastycznego "Nieziemskie Anioły" u organizatora głównego - Stowarzyszenia na rzecz wspierania rodzin "Nowe Perspektywy"

Spośród 119 nadesłanych prac, komisja wyłoniła 10 laureatów i wybrała 11 wyróżnień.

A wśród najlepszych nasi uczniowie:

Miejsce I - Mikołaj Toruń kl. 1a

Miejsce III - Nel Zielińska kl. 3c

Wyróżnienia - Weronika Rowińska kl. 2a, Stanisław Gawroński kl. 5b oraz Martyna Dyznarowska kl. 6b

Gratulujemy oraz trzymamy kciuki za dalszy rozwój talentów.

• XII REGIONALNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

• W bibliotece szkolnej odbył się XII Regionalny Konkurs Pięknego Czytania - eliminacje szkolne.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się bardzo pięknie.

Uczennica Iga Kaznowska z 3b oraz Mikołaj Stani z klasy 3c przeszli do kolejnego etapu konkursu - trzymamy kciuki.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknego czytania.

• PASOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

• 23 stycznia w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas 1a i 1b na czytelników.

W trakcie spotkania dzieci poznały regulamin biblioteki. Odpowiadały na zagadki przygotowane przez Panie bibliotekarki.

Złożyły uroczyste przyrzeczenie. Uczniowie otrzymali pamiątkowe zakładki.

Na koniec spotkania dzieci mogły samodzielnie wybrać i wypożyczyć książeczkę.

• ZDROWO I SPORTOWO - REALIZACJA PROGRAMU PROFILAKTYCZNEGO

• W ramach akcji "Zdrowo i sportowo"  szkolnego programu zdrowia nasi uczniowie z klas młodszych aktywnie uczestniczą w zajęciach sportowych. Realizacja programu odbyła się w styczniu.

Zajęcia  prezentowała klasa 2a. Uczniowie nie tylko dobrze się bawili, ale także uczyli się zdrowych zasad rywalizacji.

• FILCAKI WSPIERAJĄ DZIECIAKI - PODSUMOWANIE AKCJI

• Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy zakupili różową kokardkę i w ten sposób wsparli zbiórkę dla potrzebującej bardzo drogiej operacji Nadii.

Pomaganie ma wielką moc.

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie im. Bożeny Stawińskiej "Filcaki wspierają dzieciaki".

• TURNIEJ W UKŁADANIU KOSTKI RUBIKA

• 16 stycznia w naszej szkole odbył się turniej w układaniu kostki Rubika 3x3x3 na czas.

Lista zwycięzców:

1. miejsce Oskar Płusa klasa 7a

2. miejsce Adrian Jakubowski klasa 7a

3. miejsce Mikołaj Jabłoński klasa 8a

4. miejsce Krystian Wójcicki klasa 7a

5. miejsce Emil Jaroszek klasa 8c

6. miejsce Adam Zięba klasa 8a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody, które odbędą się w czerwcu.

Organizatorzy:

Samorząd Szkolny:  Joanna Dobosz, Michał Woliński klasa 8a (sędzia główny) oraz Jolanta Minda

Gość specjalny: Mistrz Europy w układaniu kostki Square-1.

Sponsor nagród: sklep internetowy strefakostek.pl