• Święto Szkoły 04.03.2011r

Święto Szkoły

4 marca gościem honorowym Dnia Otwartego był  Robert Grudzień- wybitny muzyk i absolwent naszej szkoły. Spotkanie to zainaugurowało obchody 25-lecia jego pracy artystycznej. Nie tylko melomani w tym dniu znaleźli  coś ciekawego dla siebie.

Pasjonaci wojskowości mogli uczestniczyć   w kameralnym widowisku przygo-towanym przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 51. Pułku Piechoty Strzelców Kresowych z Iłży.

Dużo emocji przysporzył konkurs wiedzy  o patronie szkoły i międzyszkolny quiz przyrodniczy. Wielbiciele rozkoszy łamania głowy walczyli o zwycięstwo w turniejach szaradziarskim,  warcabowym  i yengi.  Pracował salon stylizacji fryzur  prowadzony przez uczennice ZSZ im. Jana Kilińskiego i gabinet malowania twarzy.

W kąciku kulinarnym zostały przygotowane smaczne i zdrowe desery, a podczas warsztatów plastycznych powstały niezwykle barwne i zaskakujące prace. Natomiast turniej piłki siatkowej zgromadził na sali gimnastycznej entuzjastów sportu.

To był udany dzień. Na długo zostanie w naszej pamięci.