W przeddzień Wielkanocy 23 marca uczniowie wszystkich klas spotkali się w sali gimnastycznej. Pani dyrektor Gruszka powitała zebranych i złożyła w imieniu swoim oraz pani wicedyrektor Cynowskiej serdeczne życzenia świąteczne dla dzieci, rodziców i pracowników. Z tej też okazji samorząd szkolny obdarował każdego ucznia i nauczyciela czekoladowym jajeczkiem. Na zakończenie spotkania zostały przedstawione wyniki ostatnio przeprowadzonych konkursów i nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród dla zwycięzców. Wszystkim laureatom gratulujemy!
Konkurs „Zielono mi…”zorganizowany z okazji Pierwszego Dnia Wiosny
Uczniowie - Grand Prix Martyna I miejsce –klasa I d II miejsce – klasa III a III miejsce –klasa V a
Nauczyciele I miejsce – p. Katarzyna Łozicka II miejsce ex aequo- p. Jolanta Białas i p. Urszula Chmurzyńska
Konkurs na najpiekniejszą pisankę
Oddziały zerowe: I miejsce ex aequo- Igor 0a i Dawid 0a
Klasy 1: I miejsce - Julia 1c II miejsce - Jakub 1d III miejsce - Anastazja 1c wyróżnienia - Piotr 1c, Adam Pigułowski 1d, Grzegorz 1d, Nikodem 1a, Patryk 1c
Klasy 2:I miejsce - Natalia 2b II miejsce - Mateusz 2b III miejsce - Oliwia 2a
Klasy 3: I miejsce - Aleksandra 3b II miejsce - Anna 3b III miejsce - Julita 3b wyróżnienia- Dorota 3b, Maja 3b
Konkurs ortograficzny
Mistrzyniami polskiej ortografii zostały Patrycja S.i Wiktoria Sz.
Więcej zdjęć do obejrzenia w Albumie fotograficznym.