15 października uczniowie klas czwartych, piątych i klasy szóstej naszej szkoły uczestniczyli w kampanii społecznej "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny" organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
Podczas zajęć uczniowie otrzymali nagrody - zestawy BRD i brali udział w panelach dydaktycznych, promujących bezpieczeństwo. Pierwszy panel to nauka udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, drugi to interaktywny wykład o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym wraz ze sprawdzeniem wiedzy, a trzeci to przejazd dzieci po rowerowym torze przeszkód. Do naszej kampani zostałzaproszony również Autotomobil Klub Polska z kierowcami rajdowymi.
Zajęcia prowadzone są we współpracy z wojewódzkimi ośrodkami ruchu drogowego, komendami miejskimi oraz powiatowymi Państwowej Straży Pożarnej, komendami policji oraz ratownikami medycznymi z wojewódzkich stacji pogotowia ratunkowego i transportu sanitarnego i delegaturami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.
Koordynatorem kampanii w naszej placówce była p.Małgorzata Gregier.
zdjęcia Małgorzata Gregier