27 października reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Uczniowskim Turnieju Szachowym, który się odbył w PSP nr 4 w Radomiu.
Rywalizacja toczyła się przez kilka godzin w dwóch grupach:
grupa A - uczniowie radomskich szkół ponadpodstawowych,
grupa B - uczniowie szkół podstawowych.
Wśród uczniów szkół podstawowych, których było ponad 60, najlepszym zawodnikiem okazał się reprezentant naszej szkoły - Mikołaj kl.8a
Adam P. kl.8b zajął III miejsce,
Adam Z. kl.8a IV miejsce.
W tej grupie zostało wyróżnionych kilku uczniów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Adam Z. został najlepszym zawodnikiem w klubowej kategorii Junior do lat 15.
Gratulujemy całej naszej "siódemkowej" trójce szachistów.