W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny: „Nieziemskie Anioły”, który cieszył się dużym zainteresowaniem.
Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień plastycznych dziecka.
Laureaci kategoria wiekowa I - III klasa:
Miejsce I - Mikołaj kl. 1a
Miejsce II - Maja kl. 1a
Miejsce III - Julia kl. 2b
Miejsce III - Nel kl. 3c
Wyróżnienia: Oliwia kl. 1b, Weronika kl. 2a, Nikola kl. 2b
Laureaci kategoria wiekowa IV - VIII klasa :
Miejsce I - Martyna kl. 6b
Miejsce II - Maciej kl. 6a
Miejsce III - Karolina kl. 4a
Miejsce III - Julian kl. 4a
Wyróżnienia: Aleksandra kl. 4a, Nikola kl. 4a, Stanisław kl. 5b
Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości. Zwycięskie prace zostały wysłane na kolejny etap konkursu do organizatora głównego.
Trzymamy mocno kciuki.